Na sukces całej Grupy LTP składają się małe, indywidualne sukcesy jej pracowników. Potrafimy docenić indywidualne podejście do każdego projektu, nie ograniczamy kreatywności naszych koleżanek i kolegów.

Dobierając współpracowników kierujemy się wysokim poziomem samodzielnego myślenia, umiejętnością podejmowania szybkich decyzji. Naszą kadrę cechuje przede wszystkim umiejętność zarządzania danym działem jak własnym.

Staże

Od początku istnienia grupy LTP stawiamy na młodych, ambitnych ludzi, dla których praca w branży logistycznej będzie pasją. rynek szkół ponadgimnazjalnych i uczelni wyższych stale poszerza ofertę kierunków związaną z łańcuchem dostaw, transportem ,magazynowaniem. To właśnie młodzi, ambitni ludzie w naszej organizacji stanowią fundamenty działalności. Sukces, który do tej pory osiągnęliśmy, w dużej mierze zawdzięczamy wiedzy, zaangażowaniu i pasji młodych pracowników.

Widząc same korzyści z takiej polityki kadrowej, podpisaliśmy umowy z uczelniami o profilu logistycznym. Zdajemy sobie sprawę, że teoria to nie wszystko, dlatego nauczymy ich podstaw, wdrożymy do pracy operacyjnej, pokażemy jak pracuje się w dobrej firmie logistycznej.

Oferty pracy

Kierowca

W chwili obecnej poszukujemy kierowców kat. C+E do lokalnej dystrybucji na terenie wielkopolski. Praca dwu zmianowa, bez nocek. Weekendy wolne. Kierowca codziennie wraca do domu. Baza w Swarzędzu i w Śremie.

Aplikuj na to stanowisko przesyłając CV wraz z danymi kontaktowymi na adres biuro@ltp-logistyka.pl

Młodszy spedytor

Jeżeli Logistyka to Twoja pasja, jeżeli potrafisz samodzielnie podejmować ważne decyzje, jeżeli chcesz doskonalić swoje umiejętności, a zarazem w pełni korzystać z możliwości awansu zawodowego.

Aplikuj na to stanowisko przesyłając CV wraz z danymi kontaktowymi na adres biuro@ltp-logistyka.pl

Działamy na terenie całego kraju

LTP-Logistyka sp. z o. o.

ul. Wojska Polskiego 6
62-095 Murowana Goślina
Dojazd

Sekretariat
61 812 67 78
biuro@ltp-logistyka.pl

LTP Biuro Spedycji O/Zabrze

Roosevelta 81
41-800 Zabrze

Dojazd

Sekretariat
32 273 51 21
zabrze@ltp-logistyka.pl

LTP Biuro Spedycji O/Poznań

ul. Wojska Polskiego 6
62-095 Murowana Goślina
Dojazd

Sekretariat
poznan1@ltp-logistyka.pl
poznan2@ltp-logistyka.pl

LTP Biuro Spedycji O/Zgierz

ul. Plac Kilińskiego 11
95-100 Zgierz

Dojazd

Sekretariat
zgierz1@ltp-logistyka.pl