Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4691
Partnerzy | LTP - Logistyka Transport Palety

LTP Logistyka Transport Palety, to doświadczona grupa, która od wielu lat gwarantuje swoim klientom kompleksowe rozwiązania logistyczne na terenie całego kraju. Doświadczenia zdobyte przy współpracy z największymi i wymagającymi firmami w całym kraju, pozwalają Grupie LTP realizować najbardziej skomplikowane łańcuchy dostaw, magazynowania czy też obsługi paletowej.

Oddziały w kilku miastach w Polsce, pozwalają na optymalizację obsługi klientów z różnych części kraju.

Współpraca

W związku ze stałym rozwojem Grupy LTP, zapraszamy do współpracy przewoźników z zestawami, z naczepą typu firanka, w transporcie krajowym.

Zapewniamy całoroczne zlecenia, stałą opiekę dedykowanego spedytora, korzystny i przejrzysty system rozliczeń i każdy weekend w domu. Nasi partnerzy obsługują kontrakty Grupy LTP na wyłączność.

Zapewniamy całodobowy Help Desk. Zachęcam do spotkania z naszymi doradcami.

Grupa zakupowa

W myśl zasady: „duży może więcej” od kilku lat działa na naszej organizacji Grupa Zakupowa. Zajmuje się pozyskiwaniem do stałej współpracy dostawców sprzętu i usług dla naszych partnerów biznesowych. Począwszy od zakupu opon, części zamiennych do ciągników, przez korzystne polisy OCP, aż po usługi finansowania całych zestawów.

Księgowość

Części zamienne

Zakup zestawów (ciągnik + naczepa)

Polisy OCP

Karty paliwowe

Działamy na terenie całego kraju

LTP Logistyka, Transport, Palety

ul. Obornicka 1, Bolechowo-Osiedle
62-005 Owińska
Dojazd

Sekretariat
61 812 67 78
biuro@ltp-logistyka.pl

LTP Biuro Spedycji O/Zabrze

ul. Knurowska 8
41-800 Zabrze
Dojazd

Sekretariat
32 273 51 21
zabrze@ltp-logistyka.pl