LTP-Logistyka sp. z o. o. to doświadczona grupa, która od wielu lat gwarantuje swoim klientom kompleksowe rozwiązania logistyczne na terenie całego kraju. Od początku działalności, na życzenie klientów, opracowujemy rozwiązania uszyte na miarę konkretnej firmy, specyficznego towaru, nietypowego kierunku. Doświadczenia zdobyte przy współpracy z największymi i wymagającymi firmami w całym kraju, pozwalają Grupie LTP realizować najbardziej skomplikowane łańcuchy dostaw, magazynowania czy też obsługi paletowej.

Oddziały w kilku miastach w Polsce, pozwalają na optymalizację obsługi klientów z różnych części kraju.

Z wypracowanych przez nas rozwiązań korzystają potentaci na rynku polskim, tacy jak m.in. Kompania Piwowarska, ITM Bricomarche, Wavin, Paroc, Bricomarche, Żabka, Biedronka, Grupa Azoty, Nestle, Wavin, Lafarge… i wiele innych.

W skład Grupy LTP wchodzi dział spedytorów, dział taboru własnego oraz dział obsługi paletowej. Dysponujemy ok. 300 autami w całej Polsce, z czego część z nich należy do naszej własnej floty. Wszystkie auta posiadają naczepy typu „firanka” o długości 13,6m.

W skład własnego taboru wchodzą nowoczesne ciągniki siodłowe marki Mercedes, wyposażone w najnowsze systemy telemetrii satelitarnej, pozwalające nie tylko na kontrolę nad ładunkiem w czasie rzeczywistym, ale również ułatwiają kontakt z kierowcą dzięki wbudowanym komunikatorom G Box. Dzięki takim rozwiązaniom, i stałemu nadzorowi kierownika transportu, optymalizacja czasu przejazdu i terminowości jest na najwyższym poziomie.

Działamy na terenie całego kraju

 

LTP-Logistyka sp. z o. o.

ul. Wojska Polskiego 6
62-095 Murowana Goślina
Dojazd

Sekretariat
61 812 67 78
biuro@ltp-logistyka.pl

LTP Biuro Spedycji O/Zabrze

Roosevelta 81
41-800 Zabrze

Dojazd

Sekretariat
32 273 51 21
zabrze@ltp-logistyka.pl

LTP Biuro Spedycji O/Poznań

ul. Wojska Polskiego 6
62-095 Murowana Goślina
Dojazd

Sekretariat
poznan1@ltp-logistyka.pl
poznan2@ltp-logistyka.pl

LTP Biuro Spedycji O/Zgierz

ul. Plac Kilińskiego 11
95-100 Zgierz

Dojazd

Sekretariat
zgierz1@ltp-logistyka.pl